Slovenske rokometašice na Evropskem prvenstvu

Punce so zaključile priprave in s prvimi nastopi začnejo v četrtek v Innsbrucku v Avstriji, prve tekmice bodo olimpijske prvakinje Norvežanke. Ženska reprezentanca je celotne sklepne priprave opravila v slovenski prestolnici. Vmes se je odpravila v Ajdovščino, kjer je odigrala pripravljalno tekmo s Črno goro. Slovenke bodo na prvenstvu, ki ga bodo med 28. novembrom in 15. decembrom gostile Avstrija, Švica in Madžarska, uvodoma zaigrale v skupini E, ki jo bo gostil Innsbruck. Kot partner RZS in ponosni podpornik slovenskega športa puncam vse dobro in srečno!

foto: alesfevzer.com

Deli:

Več novic

Olimpijski dan – praznik športa

Vsako leto po vsem svetu 23. junija obeležujemo Olimpijski dan, ki nas spominja na ustanovitev sodobnega olimpijskega gibanja leta 1894 in rojstvo olimpijskih iger moderne dobe.

Skip to content