Po četrtem mestu v boj za več – Slovenija na SP v odbojki

Slovenske odbojkarje čaka že tretji nastop na svetovnem prvenstvu. Po debiju leta 2018 in odličnem četrtem mestu leta 2022 bodo med 12. in 28. septembrom nastopili na Filipinih. Fantje so že v Manili, kjer so tudi opravili prvi trening in se spoznali z novo lokacijo. Dve pripravljani tekmi, z Iranom in proti Argentini bosta zadnja priložnost za piljenje forme in pripravljenosti na prvo tekmo svetovnega prvenstva. Selektor Fabio Soli je na prvenstvo odpeljal 14 reprezentantov, ki bodo nastope začeli v soboto, 13. septembra proti Čilu. V skupini E jo nato čakata še tekmi z Bolgarijo in Nemčijo. V izločilne boje vodita prvi dve mesti v skupini. Kot ponosni podporniki slovenskega športa fantom želimo vse dobro in se pridružujemo navijanju.

foto: www.alesfevzer.com

Deli:

Več novic

Svetovno prvenstvo v nogometu

Nogomet znova združuje svet. Pred nami je novo svetovno prvenstvo, največji športni dogodek na planetu, ki bo v prihodnjih tednih v središče pozornosti postavil najboljše reprezentance,

Liga narodov – vsaka tekma šteje

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca vstopa v novo sezono Lige narodov z visokimi cilji in veliko motivacije. Tekmovanje ni pomembno le zaradi prestiža in boja za zaključni

Skip to content