Z zmago odprli Ligo narodov v Braziliji

Slovenski odbojkarji so uspešno začeli nastope v Ligi narodov. Na uvodni tekmi so v Riu de Janeiru v novi dvorani Maracanazinho s 3:1 (22, -21, 18, 15) premagali Kubance in slavili še četrtič v medsebojnih dvobojih. Naslednji tekmec Slovenije bo v soboto Iran, potem sledita še dvoboja z ZDA in Brazilijo. Slovensko zasedbo v nadaljevanju Lige narodov čakata še dva turnirja. Najprej v Burgasu v Bolgariji med 25. in 29. junijem, nato pa še v Ljubljani od 16. do 20. julija. Če se bo Slovenija uvrstila na zaključni turnir najboljše osmerice, bo v Ningboju na Kitajskem igrala še med 30. julijem in 3. avgustom. Vse dobro in srečno fantom želimo, kot partner OZS.

foto: alesfevzer.com

Deli:

Več novic

Olimpijski dan – praznik športa

Vsako leto po vsem svetu 23. junija obeležujemo Olimpijski dan, ki nas spominja na ustanovitev sodobnega olimpijskega gibanja leta 1894 in rojstvo olimpijskih iger moderne dobe.

Svetovno prvenstvo v nogometu

Nogomet znova združuje svet. Pred nami je novo svetovno prvenstvo, največji športni dogodek na planetu, ki bo v prihodnjih tednih v središče pozornosti postavil najboljše reprezentance,

Skip to content