Prvo svetovno prvenstvo za naše odbojkarice

Za žensko reprezentanco so uspešne priprave in tudi pripravljalne tekme, sedaj pa so punce že na Tajskem, kjer bo naša vrsta v mestu Nakhon Ratchasima v skupini D skupaj z Združenimi državami Amerike, Argentino in Češko debitirala na svetovnem odru. Prvi obračun Slovenke čaka 22. avgusta, ko se bodo ob 14.30 pomerile z Američankami, torej z aktualnimi olimpijskimi podprvakinjami. V ekipi sta dobro vzdušje in energija, puncam na prvenstvu želimo vse dobro in srečno, kot ponosni podpornik slovenskega športa in partner OZS.

foto: www.alesfevzer.com

Deli:

Več novic

Olimpijski dan – praznik športa

Vsako leto po vsem svetu 23. junija obeležujemo Olimpijski dan, ki nas spominja na ustanovitev sodobnega olimpijskega gibanja leta 1894 in rojstvo olimpijskih iger moderne dobe.

Svetovno prvenstvo v nogometu

Nogomet znova združuje svet. Pred nami je novo svetovno prvenstvo, največji športni dogodek na planetu, ki bo v prihodnjih tednih v središče pozornosti postavil najboljše reprezentance,

Skip to content