Po četrtem mestu v boj za več – Slovenija na SP v odbojki

Slovenske odbojkarje čaka že tretji nastop na svetovnem prvenstvu. Po debiju leta 2018 in odličnem četrtem mestu leta 2022 bodo med 12. in 28. septembrom nastopili na Filipinih. Fantje so že v Manili, kjer so tudi opravili prvi trening in se spoznali z novo lokacijo. Dve pripravljani tekmi, z Iranom in proti Argentini bosta zadnja priložnost za piljenje forme in pripravljenosti na prvo tekmo svetovnega prvenstva. Selektor Fabio Soli je na prvenstvo odpeljal 14 reprezentantov, ki bodo nastope začeli v soboto, 13. septembra proti Čilu. V skupini E jo nato čakata še tekmi z Bolgarijo in Nemčijo. V izločilne boje vodita prvi dve mesti v skupini. Kot ponosni podporniki slovenskega športa fantom želimo vse dobro in se pridružujemo navijanju.

foto: www.alesfevzer.com

Deli:

Več novic

Olimpijski dan – praznik športa

Vsako leto po vsem svetu 23. junija obeležujemo Olimpijski dan, ki nas spominja na ustanovitev sodobnega olimpijskega gibanja leta 1894 in rojstvo olimpijskih iger moderne dobe.

Svetovno prvenstvo v nogometu

Nogomet znova združuje svet. Pred nami je novo svetovno prvenstvo, največji športni dogodek na planetu, ki bo v prihodnjih tednih v središče pozornosti postavil najboljše reprezentance,

Skip to content