Slovenski ženski odbojkarski reprezentanci iskreno čestitamo za izjemne predstave v Evropski ligi. S šestimi zmagami na šestih tekmah so si suvereno priigrale prvo mesto po rednem delu tekmovanja in uvrstitev med najboljše štiri ekipe. Ob tem so si zagotovile tudi nastop na evropskem prvenstvu leta 2028. Na njihove dosežke smo izjemno ponosni in jim želimo veliko uspeha tudi v nadaljevanju tekmovanja. V nedeljo bomo močno navijali zanje, ko se bodo v polfinalu pomerile s Slovakinjami. Le tako naprej in uspešno proti novim zmagam!
Foto: www.alesfevzer.com


